Troszkę dawno juz nie pisałam, więc aby to nadrobić przytoczę rewelację, ktoa pojawiła się nia jednej z najlepszych polskich stron o władcy pierścieni(c):))):
cyt.:”Jak donosi serwis TolkienTheBest prawnuk J.R.R. Tolkiena, 34-letni Royd Tolkien, zabiera się za pisanie kontynuacji „Władcy Pierścieni”. Na razie nie wiadomo, kto będzie głównym bohaterem tej opowieści, ani co łączyć ją będzie z wielkim dziełem Tolkiena.

Wydaje się wielce prawdopodobna teoria, że nowa książka powstaje po to by bohaterowie świata Śródziemia mogli raz jeszcze zagościć na ekranie kinowym. Wniosek taki nasuwa się po informacji, że Royd Tolkien spotkał się z przedstawicielami jednego z największych studiów w Hollywood (jego nazwa owiana jest tajemnicą) by omówić swoje pomysły na rozwój intrygi i kierunku, w którym powinna pójść książka (i pewnie scenariusz, który powstanie na jego bazie).

Redaktorzy serwisu TolkienTheBest „w ciemno” zadzwonili do szefów New Line Cinema, studia które sfinansowało „Władcę Pierścieni”. Nie udało się im uzyskać żadnych wiążących odpowiedzi, ale Robert Shaye powiedział, że gdyby powstała taka książka i scenariusz na jej podstawie to bardzo chętnie zastanowiłby się nad jej sfilmowaniem. Nie wierzę, że kolejny film może odnieść sukces podobny, do którejś z części trylogii „Władcy Pierścieni”, ale i tak wróżę mu sporą popularność – powiedział producent.”
Extra, nie? Aha, i jeszcze jeden wers pod spodem:
„Prima Aprillis”
Niezle nie? Ja sie dalam nabrac. a szkoda…:)))